Конференція “Теорія і практика розвитку кролівництва і хутрового звірівництва”

19 квітня 2019 року Черкаською дослідною станцією біоресурсів Національної академії аграрних наук України спільно з
Управлінням агропромислового розвитку Черкаської ОДА була проведена Міжнародна науково-практична конференція «Теорія і практика розвитку кролівництва та хутрового звірівництва».

На конференції були присутні представники обласного та районних управлінь агропромислового виробництва, керівники
та спеціалісти сільськогосподарських підприємств Черкаської області, лікарі ветеринарної медицини, технологи галузі кролівництва та хутрового звірівництва, науковці, представники комерційних структур, виробників ветеринарних препаратів, кролівники аматори. Учасникам конференції продемонстрували тварин представлених на виставці-ярмарку.

З привітанням до учасників конференції звернулися:

– академік НААН Бащенко Михайло Іванович. В своїй доповіді він акцентував увагу на основних завданнях щодо розвитку кролівництва і хутрового звірівництва України.

До початку конференції учасників ознайомили з експонатами виставки кролів різних порід представлених Дослідною станцією та кролівничими фермами Черкаської області, а також виробами з кролячого хутра.

Під час роботи конференції були висвітлені питання розведення, технології утримання та годівлі, а також ветеринарного забезпечення кролів та хутрових звірів.

З цікавими доповідями виступили: Коцюбенко Ганна Анатоліївна доктор с.-г. наук; Лучин Ігор Станіславович доктор с-г наук; Провозюк Андрій Михайлович голова кооперативу «Сокіл»; Петраш Вікторія Станіславівна, науковий співробітник, відділу
селекційно-технологічних досліджень у дрібному тваринництві та конярствi Інституту тваринництва НААН. В продовж конференції було жваве обговорення матеріалів доповідей та актуальних питань галузей кролівництва та хутрового звірівництва.

Учасниками конференції ініційовано та підготовлено до подання звернення до Верховної ради, Мінагрополітики і Міністерства екології та природних ресурсів України з проханням відмовити у підтримці законопроекту про заборону хутрового звірівництва в Україні під час його розгляду у профільних комітетах та на пленарному засіданні Верховної Ради України.