Науковці Черкаської дослідної станції біоресурсів ознайомилися з роботою особистих та фермерських господарств шести населених пунктів Михайлівської територіальної громади Черкаського району

Директор Дослідної станції Бойко О.В., заступник директора з наукової роботи Гавриш О.М. та завідувачі відділів Гончар О.Ф і Небилиця М.С. відвідали 17 особистих та фермерських господарств в п’яти селах та одному хуторі Михайлівської об’єднаної територіальної громади в рамках розроблення пілотного проєкту «Дорожньої інвестиційної карти розвитку об’єднаних територіальних громад в Черкаській області» враховуючи запровадження нових форм і методів управління соціальним та економічним розвитком кожної об’єднаної територіальної громади, створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. 

В господарствах займаються виробництвом тваринницької і рослинницької продукції, в тому числі розведенням великої рогатої худоби, свиней, кіз, овець, коней, птиці, равликів та вирощуванням малини. В трьох господарствах займаються ставковим рибництвом, в одному з цих господарств вирощують личинок, включаючи штучне осіменіння, таких видів риб: короп, сом, судак, щука та рослиноїдних – білий амур і товстолоб. В одному з господарств, розташованому в мальовничих ландшафтах в межах території національного природного парку «Холодний яр» крім вирощування великої рогатої худоби і коней, періодично займаються зеленим туризмом. При наявності інвестицій, цей вид діяльності, як і всі інші, можуть набути широкого розвитку та розповсюдження. В процесі ознайомлення з господарствами було вивчено матеріально-технічну базу, можливості створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та визначено напрями подальшого розвитку з урахуванням надходження інвестицій.