Стан та пріоритетні напрямки розвитку галузі кролівництва в Черкаській області

Під такою назвою 28 лютого 2019 року в с. Іваньки Маньківського району Черкаської області на базі ТОВ «Кролікофф»
проведено нараду.

В нараді взяли участь начальник управління агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації, радник голови Черкаської обласної державної адміністрації з питань аграрної політики та земельних відносин, до участі в нараді
були запрошені начальники управлінь (відділів агропромислового розвитку райдержадміністрацій), фахівців з питань тваринництва, голів об’єднаних територіальних громад, керівників та фахівці господарств, що займаються розведенням та вирощуванням кролів, голів обслуговуючих кооперативів які займаються розведенням кролів, науковців.

Заступник начальника відділу організації виробництва та інженерного забезпечення управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Чернецький А.Г. у своєму виступі повідомив про стан та пріоритетні напрямки розвитку галузі кролівництва  в Черкаській області.

Головний технолог ТОВ «Кролікофф» Яровий В.А. розповів про Шляхи забезпечення стійкого протиепізоотичного стану кролівничих господарств.

Заступник директора з наукової роботи Черкаської дослідної станції біоресурсів НААН Гончар О.Ф. у своєму виступі наголосив про тенденції розвитку кролівництва в Україні та завдання наукових установ в підвищенні ефективності роботи кролівничих господарсв всіх типів.

Голова обслуговуючого кооперативу з розведення кролів Моклюк А.П. поділився досвідом розвитку обслуговуючого кооперативу з розведення кролів.

Генеральний директор ТОВ «Кролікофф» Цюрупа О. В. в своїй доповіді розповів про перспективи розвитку галузі
кролівництва та нарощування виробництва мʹяса в господарстві і налагодження співпраці з суб’єктами господарювання що займаються вирощуванням кролів. Заява генерального директора про готовність господарства повністю взяти на себе зобов’язання по забезпеченню кролівничих обслуговуючих кооперативів племінним поголів’ям кролів, високоякісним комбікормом з послідуючою закупівлею кролів для забою на бойні господарства, обладнаній сучасним італійським обладнанням визвало особливу зацікавленість у учасників наради.

В підсумку наради зазначено що головною метою заходу є залучення до вирощування кролів якомога більше громадян. В кролівництві немає конкуренції, тому настала нагальна необхідність використати цю галузь для забезпечення населення держави продукцією кролівництва та створення нових робочих місць.