ХХХІ Міжнародна агропромислова виставка АГРО-2019

Черкаська дослідна станція біоресурсів Національної академії аграрних наук України в період з 3 по 7 червня 2019 року прийняла участь у найбільшій агропромисловій виставці в Україні «АГРО-2019», яка виступає ефективною платформою для
вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України. Вона є діловим заходом, що відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Офіційне відкриття ХХХІ Міжнародної агропромислової виставки відбулося за участі Першого віце-прем’єр-міністра України – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофимцевої , голови підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі Комітету
Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, народного депутата України Леоніда Козаченко.

Наша наукова установа представила на виставці кролів вітчизняної селекції породи полтавське срібло, а також вироби з хутра. Колекцію хутра кролів шкуркової породи рекс та хутрових звірів: норки, сріблясто-чорної лисиці, вуалевого песця, шиншили. Жваву зацікавленість відвідувачі виставки проявляли до друкованої наукової продукції видавництва Дослідної станції: монографій, брошур, буклетів.

Особливою увагою користувалася остання розробка нашої наукової установи «Розподілена система аналізу повітря» яка має модифікації з 14-ма датчиками: температури, відносної вологості, атмосферного тиску, освітленості, запиленості, шуму, газів: СО2; NH3; H2S; CO; NO; NO2; CH2O; CH4. За період проведення виставки, науковці дослідної станції давали консультації з різних питань тваринництва, та інтерв’ю для засобів масової інформації.

Перед закриттям виставки Президент НААН Гадзало Ярослав Михайлович вручив нагороду Президії НААН «Подяка колективу Черкаська дослідна станція біоресурсів НААН».