Cемінар-нарада «Інноваційний розвиток вівчарства та козівництва у ринкових умовах»

Науковці Черкаської дослідної станції біоресурсів НААН взяли участь у Всеукраїнському семінарі-нараді «Інноваційний розвиток вівчарства та козівництва у ринкових умовах» та виставці-реалізації племінного поголів’я овець, кіз та інших сільськогосподарських тварин, що відбулася 17 травня 2019 р. о 900 на виставковому майданчику Інституту тваринництва степових районів  імені М.Ф. Іванова «Асканія-Нова» – ННСГЦВ.

У рамках заходу:

– проведено демонстрацію селекційних досягнень кращих сільськогосподарських підприємств в галузі вівчарства та козівництва, а також науково-дослідної кролеферми Черкаської дослідної станції показом та реалізацією племінного і товарного поголів’я овець, кіз, кролів;

– проведено конкурс стригалів;

– дегустацію продукції вівчарства;

– oбговорено новітні наукові розробки та визначено подальші напрямки ведення галузей тваринництва у сучасних ринкових умовах країни.

Заступник директора Дослідної станції О.Ф. Гончар і завідувач відділу біорізноманіття та екології О.М. Гавриш ознайомили учасників виставки з напрямками наукової роботи нашої установи, відповіли на запитання та дали інтерв’ю представникам засобів масової інформації. Провели реалізацію племінного поголів’я кролів.

В рамках міроприємства ознайомилися з біосферним заповідником «Асканія-Нова» імені Ф. Е. Фальц-Фейна.