Виїзне засідання регіональної експертної комісії

 30-31 березня 2023 року в умовах ТОВ «Кищенці» (с. Кищенці, Уманський р-н, Черкаська
обл.), СТОВ «Агроспілка» (с. Соболівка, Звенигородсьий р-н, Черкаська обл.) та СТОВ ім. Чкалова (с. Жовнино, Золотоніський р-н, Черкаська обл.) співробітники Черкаської дослідної станції біоресурсів НААН в особі директора Бойко О.В. і заступника завідувача відділу тваринництва та виробництва екологічно чистої продукції Сотніченко Ю.М., спільно іздержавним інспектором з племінної справи Міністерства аграрної політики та продовольства України Вігурою М.В., за участі департаменту агропромислового розвитку Черкаської ОДА: директора Глухова І.В., начальника відділу організації виробництва тваринницької продукції Гармаш Л.Я., головного спеціаліста відділу організації виробництва тваринницької продукції Чуєнко Л.І. прийняли участь у роботі виїзного засідання регіональної експертної комісії департаменту агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації з розгляду матеріалів щодо присвоєння відповідного статусу суб’єктам племінної справи у тваринництві.  

Під час роботи комісії проаналізовано виробничі показники та рівень продуктивності тварин в стадах, вираженість у них породного типу, ведення племінного обліку (на паперових та електронних носіях) та електронних баз даних (СУМС «Орсек»), оцінено рівень вирощування ремонтного молодняку та налагодженість системи відтворення племінного маточного поголів’я.
За результатами засідання було прийнято рішення про відповідність підприємств вимогам, які ставляться до племінних суб’єктів із розведення голштинської та симентальської порід великої рогатої худоби та складено відповідні акти.